Otázky

Vaše najčastejšie otázky FAQ

Kedy bude kolaudácia?

V súčasnosti prebieha kolaudácia.

Čo je vo výbave bytu?

Byty sú dokončené na komplet okrem dodania kuchynskej linky. V cene sú zahrnuté obklady; dlažby; zdravotechnika; plávajúce podlahy; obložkové zárubne a interiérové dvere vo fólii prevedenie buk, dub, jaseň, čerešňa; maľby, vypínače, zásuvky, radiátory, plynový Turbo kotol so zásobníkom. Byt je vyčistený – môžete sa nasťahovať.

Ako prebieha kúpa?

Byty sú už zapísané na liste vlastníctva. Kúpa sa zrealizuje na základe kúpnej zmluvy a prevedením vlastníctva bytu a jeho príslušenstva na kupujúceho (zapísaním na list vlastníctva). Jednotlivé zmluvy je možné vzájomnou dohodou modifikovať.

Je možné kúpu financovať prostredníctvom banky a viete nám aj niečo ponúknuť?

Áno, kúpu je možné financovať prostredníctvom banky. Bude to riešené individuálne s každým zákazníkom aj so súčinnosťou banky. Taktiež máme predrokované určité produkty v rôznych bankách a záleží to aj od priorít klienta a jeho možností.

V akom štádiu sú zrealizované práce v bytovkách?

V súčasnosti sú bytovky dokončené. Pracuje sa len na vonkajších terénnych úpravách.

Aké byty máte? Je o tieto byty záujem?

Áno je. Čo sa týka 3-izbových bytov, vieme, že ich budeme mať málo. 2-izbových a 1-izbových je dosť, avšak po rezervácii sa postupne míňajú. Garáže sú tiež čiastočne rezervované. Počty bytov a garáží sú limitované! Kto prv príde, ten prv berie!

Je možné ovplyvniť konečný vzhľad bytu? Je možné si vybrať z rôznych obkladov a dlažieb...?

Áno je samozrejmosťou, že kupujúci má možnosť ovplyvniť vzhľad svojho budúceho bytu, avšak bezo zmeny pôdorysu bytu. Má možnosť vybrať si z množstva dekorov, štruktúr, farieb obkladov a dlažieb... Taktiež je to riešené individuálne s každým zákazníkom.

Majú tieto zmeny – výber dizajnu bytu vplyv na cenu bytu?

Nie, pokiaľ je to riešené z ponúkaných štandardov. Ak by bol zákazník veľmi náročný, vieme to riešiť individuálne.

Ako je riešený rozvod a príjem TV signálu?

Mysleli sme dopredu a pôvodný projekt príjmu TV signálu (analógový) sme zrealizovali po novom, ako digitálny príjem satelitom (DIGITV, SKY LINK, CSLINK, UPC DIRECT), s tým, že každý zákazník si bude môcť individuálne dohodnúť s rôznymi poskytovateľmi rozsah programov, ktoré chce pozerať.

Znamená to, že si nebude musieť zadovážiť a namontovať satelit do okna, alebo na balkón?

Áno, signál sa bude do jeho bytu dostávať z centrálneho satelitného prijímača, umiestneného na streche. V bytoch sú už zrealizované satelitné zásuvky.

Ako je riešené vykurovanie bytoviek a jednotlivých bytov?

Jednotlivé byty majú svoj vlastný Turbo kotol so zásobníkom, takže ohrev teplej vody a kúrenie môže ušetriť mnoho peňazí jednotlivým vlastníkom. Spoločné priestory nie sú vykurované, bytovka je zateplená a preto tieto priestory nie je treba vykurovať.

Aké povrchové úpravy podláh sú na chodbách a v spoločných priestoroch?

V spoločných priestoroch a na chodbách aj schodisku a balkónoch sú keramické dlažby. V priestoroch pivníc ako aj garáží je priemyselná hladená podlaha.